Gmina Podegrodzie

Dziś jest:19 Listopad 2017 Imieniny:Elżbiety, Faustyny, Pawła

AA
Pogoda: °C
Jesteś tutaj: Strona glownaSesje Rady GminyXXII sesja Rady Gminy Podegrodzie

kalendarz

  • PO
  • WT
  • ŚR
  • CZ
  • PI
  • SO
  • NI
  • 30
  • 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 1
  • 2
  • 3

XXII sesja Rady Gminy Podegrodzie

W środę 4 lipca br. w sali obrad Gminnego Ośrodka Kultury w Podegrodziu odbyła się XXII zwyczajna sesja Rady Gminy. Tym razem sesja mała charakter uroczysty, poświęcona była podsumowaniu działalności i osiągnięć jednostek oświatowych działających na terenie Gminy - szczegółowe informacje w załączonej prezentacji.

            Podczas sesji uczniom szkół podstawowych i gimnazjalnych – laureatom konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2011/2012 wręczono dyplomy i nagrody książkowe Wyróżnienie otrzymało 23 uczniów:

Agnieszka Błaszczyk (Gimnazjum w Podegrodziu) - laureatka Małopolskiego Konkursu Biblijnego, Agnieszka Bodziony (Gimnazjum w Brzeznej) - finalistka Małopolskiego Konkursu Historycznego, Patrycja Dara (Gimnazjum w Brzeznej) - finalistka Konkursu Historycznego, Mariusz Fornagiel (Gimnazjum w Brzeznej) - laureat Konkursu Historycznego, Klaudia Kapusta (Gimnazjum w Podegrodziu) - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej
z Matematyki "OLIMPUS", Rafał Kaszuba (Gimnazjum w Podegrodziu) - finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego, Bianka Kowalska (SZP w Podegrodziu) - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego „Der Die Das Kenner”, Sylwia Krzak (Gimnazjum w Brzeznej) - laureatka Małopolskiego Konkursu Polonistycznego, Angelina Krzysiowska (Gimnazjum w Brzeznej) - finalistka Konkursu Historycznego, Joanna Lorek (SP w Gostwicy) - laureatka w Stypendiadzie Polonistycznej, Katarzyna Majda (SP w Gostwicy) - wyróżniona w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" i w zawodach Powiatowego tenisa stołowego, Anna Migacz (SP w Gostwicy) - II miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych, Angelika Mordarska (Gimnazjum w Brzeznej) - laureatka Konkursu Biblijnego, Jolanta Mrówka (SP w Olszanie) - laureatka I Powiatowego Festiwalu Piosenki Angielskiej, Sylwia Orzeł (Gimnazjum w Podegrodziu) - finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego, Bartłomiej Potoczny (Gimnazjum w Podegrodziu) - finalista Małopolskiego Konkursu Biblijnego, Łukasz Rams (SP w Olszanie) - wyróżniony w Konkursie Matematycznym "Kangur", Jakub Sołtys (Gimnazjum w Podegrodziu) - finalista Małopolskiego Konkursu z fizyki, Klaudia Zielińska (Gimnazjum w Podegrodziu) - I miejsce w XIX Wojewódzkim Konkursie Językowym "Bliżej Świata", Julia Obrzut (Gimnazjum w Podegrodziu) – finalistka Małopolskiego konkursu Języka Polskiego i finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego, Zuzanna Migacz (SP w Gostwicy) - V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym „EDI”, Katarzyna Jurczak (Gimnazjum w Brzeznej) – finalistka konkursu Geograficznego, Reprezentacja z Gimnazjum w Brzeznej w Halowej Piłce Nożnej (Gimnazjum w Brzeznej) – II miejsce w Wojewódzkich Zawodach w Halowej Piłce Nożnej.

Nagrody wręczali: Małgorzata Gromala – Wójt Gminy Podegrodzie oraz Dariusz Kowalczyk – Przewodniczący Rady Gminy.

Rodzicom nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 Informacja_na_temat_funkcjonowania_jednostek_oswiatowych.pdf